přihlášení
koncový uživatel

přihlášení
administrátor domény

pruh oddelovaci 980x10

Vyzkoušejte si nás, nic není jednoduššího ...

Nic nenahradí vlastní zkušenost, toto platí jak v běžném životě, tak i u našeho řešení. Vyplněním formuláře získáváte bezplatné období 14 dní, kdy můžete testovat server a chovat se defakto jako běžný uživatel serveru. . V případě, že budete potřebovat delší období, lze se individuálně dohodnout na 30 dnech testování.

Samotným vyplněním formuláře a ani samotnou aktivací na základě vyplnění se k ničemu nezavazujete. I v případě, že Vás služba nezaujme se stane pouze to, že po 14 dnech, případně po uvedených 30 dnech bude veškerý obsah náležející k zadané doméně smazán.

Vaše jméno(*)
Prosím vyplňte Vaše jméno, děkujeme.

Vaše firma/společnost
Prosím vyplňte název Vaší firmy/společnosti, děkujeme.

Předpokládaný počet uživatelů(*)
Prosím vyplňte velikost Vaší firmy/společnosti z pohledu (předpokládaných) mailových uživatelů.

Vaše doména(*)
Prosím vyplňte Vaši doménu, děkujeme.

Doména pro kterou budeme řešení aplikovat, doménu musíte vlastnit, respektive pro plnou funkčnost musíte mít přístup k jejím DNS záznamům. Více v "Centrum podpory". Pro test změna DNS záznamů není nutná, DNS záznamy jsou nutné pro doručení mailů z ostatních serverů mimo servery NetGen, tedy vlastně jakýkoliv mail nepocházející z Vaší domény.

E-mail v zadané doméně(*)
Mailová adresa je ve špatném formátu.

Jedná se o e-mail, kterým se po založení domény budete přihlašovat k administraci domény (postmaster) na adrese: http://mail.netgen.cz/admin. Tento mail samozřejmě může být současně standardním mailem, tedy typicky jde o e-mail nějakého určeného admina.

Sdělení pro nás
Neplatný Vstup

V případě, že potřebujete něco dovysvětlit, přednastavit, směle toto připište. Uděláme vše co je v našich silách, případně Vás budeme kontaktovat na uvedeném mailu.

E-mail kde Vám můžeme napsat před spuštěním služby(*)
Mailová adresa je ve špatném formátu.

Jedná se o e-mail, na který Vám doručíme přihlašovací údaje admina domény (musí být tedy funkční). Tento uživatel se tak stává správcem zadané domény a má pravomoc zakládat nové uživatele, mazat staré uživatele, samozřejmě všem měnit hesla a také pravidla komunikace, kdo je komu podřízen, atd.

Kontrolní kód(*)
Kontrolní kód
String není korektně opsán, prosím zkontrolujte jej.

  

Kontaktujte nás

phone     Telefon: +420 577 431 038
Mobil: +420 602 716 049

mail    Obchodní kontakt: sales@netgen.cz
Technický kontakt: support@netgen.cz

address     Korespondenční adresa:
invence - advertising/new media
nám. T.G.Masaryka 2433, Zlín 760 01

Připojte se k lidem, kteří si cení organizace svého času, svých plánů ...

bottom pix 144x144

V oblasti komunikace nabízíme řešení NetGen Mail jako plnohodnotnou alternativu k řešení Microsoft Exchange a to na bázi měsíčního paušálu, který je 99,- Kč/uživatel měsíčně (cena je uvedena bez DPH 21%) pro komerční sektor bez jakékoliv zátěže Vašeho IT.

Tímto dáváme možnost naplno využít potenciál většiny poštovních klientů, IM klientů, webových prohlížečů a mobilních zařízeních, kde nabízíme plnou podporu pro správu kalendářů, kontaktů, úkolů a to vše samozřejmě jak vlastních, tak sdílených v rámci firemní domény.